Tellimisinfo

Broneerimine ja annulleerimineGrupi suurusKeeled | TasumineGarantiikiri

Broneerimine ja annulleerimine
Ekskursioonid ja haridusprogrammid toimuvad ainult ettetellimisel vähemalt 7 tööpäeva varem:
E–R 9.00–17.00 e-post niguliste@ekm.ee või tellimisvormi kaudu.
Kuupäevad ja kellaajad kokkuleppel.
Soovitame kinnitada tellimus vähemalt 1 tööpäev varem.
Tellimuse annulleerimine on võimalik hiljemalt 1 tööpäev varem. Selleks palume kindlasti saata e-kiri aadressile niguliste@ekm.ee

Juhime tähelepanu, et Niguliste muuseumis omavad õigust ekskursioone juhtida vaid Niguliste atesteeringuga giidid!

Grupi suurus
Ekskursiooni- ja haridusprogrammigruppide suurus on maksimaalselt 35 inimest.

Keeled
Ekskursioone on võimalik tellida eesti keeles.
Haridusprogramme on võimalik tellida eesti keeles.

Tasumine
Sularahas ja maksekaardiga saab tasuda Niguliste muuseumi kassas muuseumi lahtiolekuaegadel.
Arvega maksmise korral palume tellijal saata garantiikirja, mille alusel väljastab Eesti Kunstimuuseum ekskursiooni/haridusprogrammi toimumise järgselt tellijale arve ning maksmine toimub ülekandega.
Võimalik on tasuda ka ülekandega ettemaksu arve alusel, mis peab olema tasutud vähemalt 48 tundi enne tellitud ürituse toimumist. Muuseum saadab arve PDF-vormingus. Arve koostamiseks on vajalik asutuse nimi ja reg. nr ning aadress, eraisiku puhul nimi, isikukood, aadress. NB! Eesti Kunstimuuseum ettemaksu ei tagasta.
Ekskursioonide eest on lepingulistel klientidel võimalik tasuda voucher’iga.

Garantiikiri
Garantiikiri tuleb esitada hiljemalt 5 tööpäeva enne ekskursiooni või programmi toimumist, soovitavalt e-posti teel aadressile niguliste@ekm.ee.
Garantiikirja palume märkida tellija/kontaktisiku andmed, tellitud ekskursiooni või haridusprogrammi nimi, kestus ja osalejate arv, toimumise kuupäev, arve tasuja rekvisiidid (asutuse nimi ja reg. nr ning aadress, eraisiku puhul nimi, isikukood, aadress) ja kontakttelefon, ning lisada lause: kinnitame, et tasume ekskursiooni/programmi eest vastavalt Eesti Kunstimuuseumi poolt esitatud arvele.
Ekskursioonide puhul palume lisaks ka kinnitada, et kui ekskursioon jääb ära tellija süül (tellija ei ole ekskursiooni õigeaegselt annulleerinud), kohustub tellija tasuma Eesti Kunstimuuseumile leppetrahvi, mis vastab broneeritud ekskursiooni tasule.