fbpx

Otsing

Turismifirmadele ja giididele

Turismifirmale

Eesti Kunstimuuseumil on tihe koostöö erinevate turismifirmadega. Kui soovite regulaarselt vahendada Kumu kunstimuuseumi ja teiste Eesti Kunstimuuseumi filiaalide külastusi ja teenuseid, sõlmime teiega koostöölepingu.

Lepinguliste koostööpartnerite mugavamaks ja kiiremaks teenindamiseks on loodud e-tellimiskeskkond, mille kaudu saab teha broneeringuid ning tellida giidi- ja lisateenuseid.

Info saamiseks ja lepingu sõlmimiseks palume pöörduda

Piret Järvan

turundus- ja teenindusvaldkonna juht

Giidile

Muuseumis on lubatud ekskursioone läbi viia vaid koolituse läbinud atesteeritud giididel , kelle töötõendiks on Niguliste muuseumi giidi rinnasilt.
Atesteeringu saamiseks on vaja sooritada litsentsieksam.

Eksamiks valmistumiseks on soovitav kasutada eesti-, inglise-, saksa- või venekeelset Niguliste muuseumijuhti (Kurisoo, Merike. Niguliste muuseum. Tallinn: Eesti Kunstimuuseum, 2015). Eksam on suuline ja kestab umbes tund aega. Selle edukal läbimisel jääb Niguliste muuseumisse giidikaart, kuhu edaspidi kogunevad punktid vastavalt külastatud sündmustele (kuraatorituurid, loengud, giidikoolitus). Giidikaardi tarbeks on vajalik foto ja esmased kontaktandmed. Giid annab soovi korral oma nõusoleku andmete edastamiseks turismifirmadele. kevadel.

Kontakt

Gruppide maksimumsuuruseks on 25 inimest + giid.

Eesti Kunstimuuseum soovib pakkuda külastajatele meeldivat külastuskogemust. Palume järgida head tava, et hoida muuseumi varasid ja arvestada kaaskülastajatega.
Külastaja meelespea