fbpx
Otsi...

Turismifirmadele ja giididele

Turismifirmale

Eesti Kunstimuuseumil on tihe koostöö erinevate turismifirmadega. Kui soovite regulaarselt vahendada Kumu kunstimuuseumi ja teiste Eesti Kunstimuuseumi filiaalide külastusi ja teenuseid, sõlmime teiega koostöölepingu.

Lepinguliste koostööpartnerite mugavamaks ja kiiremaks teenindamiseks on loodud e-tellimiskeskkond, mille kaudu saab teha broneeringuid ning tellida giidi- ja lisateenuseid.

Info saamiseks ja lepingu sõlmimiseks palume pöörduda
Piret Järvan
turundus- ja teenindusvaldkonna juht

Giidile

Muuseumis on lubatud ekskursioone läbi viia vaid koolituse läbinud atesteeritud giididel , kelle töötõendiks on Niguliste muuseumi giidi rinnasilt.
Atesteeringu saamiseks on vaja sooritada litsentsieksam.

Eksamiks valmistumiseks on soovitav kasutada eesti-, inglise-, saksa- või venekeelset Niguliste muuseumijuhti (Kurisoo, Merike. Niguliste muuseum. Tallinn: Eesti Kunstimuuseum, 2015). Eksam on suuline ja kestab umbes tund aega. Selle edukal läbimisel jääb Niguliste muuseumisse giidikaart, kuhu edaspidi kogunevad punktid vastavalt külastatud sündmustele (kuraatorituurid, loengud, giidikoolitus). Giidikaardi tarbeks on vajalik foto ja esmased kontaktandmed. Giid annab soovi korral oma nõusoleku andmete edastamiseks turismifirmadele. kevadel.

Kontakt

Angela Paulus

assistent
Eesti Kunstimuuseum soovib pakkuda külastajatele meeldivat külastuskogemust. Palume järgida head tava, et hoida muuseumi varasid ja arvestada kaaskülastajatega.

Oleme tõhustanud meetmeid, et muuseum oleks paik, kus viirustesse nakatumise oht oleks võimalikult väike – puhastame ja desinfitseerime regulaarselt enamkasutatavaid pindu ‒ eelkõige enne ja pärast gruppide külastusi. Meie teenindajad kasutavad kaitsevahendeid. Muuseumide sissepääsudes ning kassades on olemas käte desinfitseerimise vahendid. Oma infolettidele ja kassadesse oleme paigaldanud pleksiklaasid. Kõik soovijad saavad meie muuseumide poodidest osta muu hulgas ka näomaske.

Külastajatelt ootame eelkõige 2+2 reegli järgimist ja kätepesu ning desinfitseerimisvõimaluste kasutamist. 2+2 reegel tähendab, et korraga võib koos olla 2 inimest ja hoida tuleb 2-meetrist vahet.

Külastaja meelespea